Допоможи будь ласка.

Допоможи будь ласка.

Повідомлення Streat » 24 травня 2011, 22:27

Ти зможеш зробити програму з графічним інтерфейсом на тему "зважений граф"?
Streat
 
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2011, 22:23

Re: Допоможи будь ласка.

Повідомлення Василь » 24 травня 2011, 23:34

1) З графами не працював
2) З графікою в DevCPP також не працював

Відповідь: давай інфу, побачимо
Аватар користувача
Василь
 
Повідомлень: 907
З нами з: 15 жовтня 2010, 02:08

Re: Допоможи будь ласка.

Повідомлення Streat » 25 травня 2011, 10:37

http://www.ex.ua/view_storage/290337307715 за цею ссилкую я виложив все необхідне.терію по граф. інтерфейсу можеш подив"полний справочник по C# г.шілдт".я не памятаю чи казав но прога на C#.і ще там потрібна обробка виключних ситуацій(помилок). і тут ще впринципі загально то що потрібно від роботи:"Описати структуру даних, відповідну варіанту завдання, її переваги та обмеження, а також методи, характерні для роботи з нею.
Самостійно реалізувати клас для представлення структури даних, відповідної варіанту завдання, засобами мови програмування C# (якщо існує відповідний стандартний .NET-клас, відтворити його функціональність). Функціональні елементи класу повинні забезпечувати повний, мінімальний та зручний інтерфейс класу, який не має протиріч. При виникненні специфічних для класу помилок повинні вкидатися виключні ситуації.
Навести приклад задачі, для ефективного розв'язання якої необхідне використання структури даних, відповідної варіанту завдання. Обґрунтувати необхідність використання саме заданої структури (можливо, порівнявши з іншими способами розв'язання). Реалізувати розв'язання цієї задачі засобами мови програмування C#.
"
Streat
 
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2011, 22:23

Re: Допоможи будь ласка.

Повідомлення Василь » 26 травня 2011, 19:15

Думаю, такое возможно ))
http://radfiz.org.ua/files/temp/ki1_graph_rehc.rar

В какой Visual Studio делались те проги? У моей 2005 оно не открывается, говорит что моя VS старая.
Аватар користувача
Василь
 
Повідомлень: 907
З нами з: 15 жовтня 2010, 02:08


Повернутись до Флуд

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron