Сторінка 1 з 1
домашка - як швидко впоратися

Додано:
29 квітня 2026, 17:12
linapanchenko
привіт ))) не знаю, наскільки це питання актуальне зараз всюди інтернети, але навіть у 26 році питання по дз може бути в голові кожного, як справляєтеся з дз зараз в універі?? не кажучи вже і про екзамени, а саме який шлях виконання завдання?
Re: домашка - як швидко впоратися

Додано:
01 травня 2026, 15:49
linapanchenko
а на моє питання так ніхто і не відповів ...
Re: домашка - як швидко впоратися

Додано:
01 травня 2026, 18:23
GorbachenkoVasyl
Буває.
Якщо багато прикладів треба вирішити, а часу обмаль - розбиваєте між собою і робите.
А взагалі - або самі робите, або шукаєте того, хто зробить.