Лік.без. по "Воєнці"

Лік.без. по "Воєнці"

Повідомлення Василь » 18 вересня 2012, 17:06

Ліквідація безграмотності по "Воєнці"
В цьому повідомленні я буду писати всю інформацію, яка необхідна для навчання на військовій кафедрі в військовому інституті.
Інформація буде поступово змінюватись. Так що продивляйтеся. + Дані можуть бути неточними. Ніхто за них не відповідає. Як що щось не так - пиняйте на себе!
Якщо у когось є коментарі чи зауваження і т.п. пишіть в цю тему ))

Q: Де брати квитанцію на оплату?
A: У відповідального за відділення, в 205 ауд. + Десь на сайті АСУ є. Або качати тут. Зафоткав. В фотошопі отксерив. Друкується терпимо )) УВАГА! РЕКВІЗИТИ ВЖЕ ЗАСТАРІЛІ!!!

Q: При оплаті квитанції касир каже що не може провести квитанцію так як в ній не записано № договору. Де брати?
A: Підполковник з 205 ауд. спочатку сказав шо їм повинно бути пофіг яку квитанцію проводить, а потім зробив таке: взяв наказ, подивився на його номер. І сказав, що для всіх один і той же самий.
Номер контракту ( 2418-33 )
* Короче їм вобще пофіг. Головне, щоб принесли квитанцію зі сплатою. Все інше пройде. Там розсортирують ;)

Q: Що необхідно знати та мати для оплати навчання?
A: Мати: гроші, паспорт, квитанцію. Знати: дату заключення контракту, номер контракту, факультет, місце проживання, ПІБ та за який семестр та рік сплачуєш.

Q: Де платити?
A: В будь якому відділенні банку, окрім ОЩАДБАНКУ(бо там дуже велика комісія. Особисто я плачу у відділенні ПриватБанку. Я прачу 5415 грн. + 15 грн. комісія.)!

Q: Кому віддавати копію квитанції?
A: Віддати відповідальному за підрозділ чи в 201 ауд. або ж куратору групи.

Q: Де купувати форму?
A: В будь якому воєнторзі. Детально тут http://voentorg.org/ru/karta_magazinov/index.html Інше діло - що купувати!
Особисто я купував форму за адресою пр. Воссоединения 1. Тому що, як раз подорозі додому. + з ВДНХ іде 416 маршрутка!

Q: Який одяг потрібно купувати?
A: Запитання поки що уточнюється, але напишу що я купував.
Кепка з офіцерською какардою, Лайки оливкового коліру, На ХБ нашивки (СТУДЕНТ, ГРУПА КРОВІ (емблеми жовтого кольору)) , ремінь офіцерський з золотистою бляхою, ботінки, бушлат, шапка сірого кольору, сумка, берци, офіцерська портупея, ХБ хустинка(білого кольору без ніяких малюнків), гребінець (не гострий, чорний,пластмасовий), погони, біла хустинка, паста Гоя, шерстяний клаптик для чистки бляхи, планшет, станок для гоління, комплект для чистки взуття.
Деталізація:
* зліва над карманом (там де серце: нашивка з групою крові), аналогічно зправа- нашивка студент. Права рука на кармані дві нашивки (факультет військової підготовки, Військовий інститут КНУ ім. Тараса Шевченка).
* дві лайки на комірець.
* На шляпу: золотисту кокарду з гербом України.
* Погони з пуговицею.
Зображення

Q: В мене не має повної суми для сплати військової кафедри, але згодом вона з'явиться. Але потріб но ж сплатити всю суму за ~12 календарних днів з початку навчального семестру. Що робити? Брати кредит?
A: Ні, брати кредит не потрібно. Можна написати заяву такого типу:
Зображення
http://www.radfiz.org.ua/files/vk/org/oplata_po_sem.jpg
* уточняйте у кураторів правильність змісту написання заяви та розміщення розділових знаків.
Аватар користувача
Василь
 
Повідомлень: 907
З нами з: 15 жовтня 2010, 02:08

Re: Лік.без. по "Воєнці"

Повідомлення МАКС » 18 вересня 2012, 20:50

Народ, нам усім треба завести особову справу №1. вона повинна містити:
1 копія паспорта
2 копія приписного свідоцтва
3 копія індетифікаційного коду
4 копія квитанції про сплату
5 фотографії 3*4 6штук
6 автобіографія (від руки - обовязково!!!)
це все зносити командирам груп!
Бажано здати в понеділок-вівторок!!!!
МАКС
 
Повідомлень: 44
З нами з: 12 квітня 2011, 19:03
Звідки: Прилуки

Re: Лік.без. по "Воєнці"

Повідомлення МАКС » 18 вересня 2012, 20:53

Справи з воєнкою сприймайте серйозно і не запускайте, нам підполковник говорив, що в них були випадки коли звільняли викладачів за недотримання правил.
МАКС
 
Повідомлень: 44
З нами з: 12 квітня 2011, 19:03
Звідки: Прилуки

Re: Лік.без. по "Воєнці"

Повідомлення belecucema » 25 вересня 2012, 18:07

Фото:
1) Приклад автобіографії
2) Перелік документів особистої справи студента
Приєднані файли
201209A0.zip
(1.76 Мб) Завантажено 578 разів
vk.com/belecucema - добавляйтесь в друзья!
belecucema
 
Повідомлень: 39
З нами з: 01 березня 2011, 12:44


Повернутись до Загальні питання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron