Форум студентів факультету РЕКСhttps://radfiz.org.ua/forum/
https://radfiz.org.ua/forum/viewtopic.php?f=16&t=649
linapanchenko написав:чи є корисні підручник, що стосується ШІ? чи інших інструментів для поліпшення роботи з ноутом..